Menu Close

Birželio 20 d. vyresniųjų grupių vaikai dalyvavo renginyje „Būk saugus ir atsargus prie vandens ir vandenyje”

Ugniagesiai gelbėtojai, Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai pasakojo vaikams apie saugų elgesį prie vandens ir vandenyje, mokino pirmosios pagalbos. Ugniagesiai gelbėtojai pademonstravo skęstančiojo gelbėjimo operaciją. Saugokime save bei esančius aplink. ☀️🚑🚒🛟⛱❤️

Skip to content