1,2 procentai gyventojų pajamų mokesčio – parama (pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnį, iki 1,2 proc. nuo sumokėto pajamų mokesčio Jūs galite skirti Jūsų pasirinktai labdaros organizacijai). Ši akcija, kaip ir kasmet, vyksta iki gegužės 1 d.

Dėkojame Jums, kad vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Seimo  priimtu Labdaros ir paramos įstatymu,  iki 1,2 proc. savo sumokėtų pajamų mokesčių pervedate  mokyklai-darželiui ,,Žiogelis“ .

Jūsų pervesti pinigai skiriami Jūsų vaikų ugdymo ir ugdymosi  bei higieninėms sąlygoms gerinti ir darželio aplinkai tobulinti.

Jūsų supratimas ir parama – nepaprastai svarbūs, padedantys gerinti vaikų ugdymo kokybę, todėl nuoširdžiai tikime, kad 2021 metais 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio Jūs, Jūsų artimieji ir draugai skirs Elektrėnų mokyklai-darželiui ,,Žiogelis“ remti.

Paramos gavėjas: ELEKTRĖNŲ MOKYKLA – DARŽELIS „ŽIOGELIS“

Paramos gavėjo kodas:    190648962

adresas: TRAKŲ  G. 6, LT- 26119 ELEKTRĖNAI

Paramą galima teikti:

  • internetu, jeigu naudojatės el. bankininkyste;
  • nuėjus į Mokesčių inspekciją.

Pildant paraišką atsiskaitomoji sąskaita ir kita banko informacija nereikalinga.

Jei 1,2% norite paskirti elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinį banką, arba  VMI elektroninio deklaravimo sistemoje.
Jei 1,2% norite paskirti ne elektroniniu būdu, specialią formą Fr0512 užpildykite ranka ar kompiuteriu. Formą galite nemokamai gauti visuose Mokesčių inspekcijos skyriuose arba parsisiųsti ir atsispausdinti iš VMI tinklalapio. Užpildę būtinai pasirašykite!

Pusiau ranka, pusiau kompiuteriu užpildytos formos negalioja.

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie paremia ar ketina paremti mūsų ugdymo įstaigą!

Smulkesnės informacijos teiraukitės:
Tel.: (8 528) 36422
Informaciją mokykloje-darželyje teikia grupių mokytojos, vyr. buhalterė.

 

Pagarbiai

Direktorė                   Irena Meškauskienė